Ve Švédsku s koncem léta vrcholí račí sezona, a proto Petr Tošner navrhl zajít na oběd právě na raky. Firma Axis Communications, pro kterou pracuje a která je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě síťových bezpečnostních kamer, totiž sídlí ve Švédsku.

A Tošner, který z Prahy řídí marketing pro celou střední a východní Evropu, si za dva a půl roku vzal severský styl za svůj. Líbí se mu hlavně otevřenost, neformální přístup a inovativnost.

Nápaditý a neformální byl i při plánování našeho oběda. Kromě neobvyklého jídla navrhl i poměrně netradiční místo. Sešli jsme se v restauraci Výtopna na pražském Václavském náměstí, kde nápoje hostům vozí vláčky. Ano, vagonky a lokomotivy, které se pohybují po kolejích spojujících jednotlivé stoly.

Zajímá mě, jestli by sem Petr Tošner vzal skutečně i obchodního partnera. "Určitě, proč ne. S našimi partnery trávíme poměrně dost času a rádi je překvapujeme," usmívá se.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.