Z bestsellerů v poslední době často vylézají různí vykutálení a třeskutě legrační staříci, kteří působí především optimisticky. Dějí se jim také nejrůznější krkolomná dobrodružství a ta se dobře čtou a ještě lépe prodávají.

Hlavní hrdina knihy Romaina Puértolase Podivuhodné putování fakíra, který uvízl ve skříni z Ikey je z podobného těsta. Jenom nevyleze z okna jako jeho švédský předchůdce, ale ze skříně v Ikea. Jmenuje se také podivuhodně - Rabíndranáth Sušíl Krávalpindí (čti Rabín - Dral - Nasušil - A - Kráva - Má - Pindy), ale ještě není kmetem a to nejlepší - osudovou lásku má před sebou.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.