V České republice se už konaly dva Světové poháry, tři evropské šampionáty v parašutismu, ale... "Mistrovství světa je nejvíc," vysvětluje muž, který si život bez padáku už neumí představit. Šampionát je výsledkem pěti let tvrdé práce, kandidaturu si Prostějov vybojoval při hlasování členů Mezinárodní parašutistické komise, kteří tentokrát nedali přednost "paragánským" velmocem, jako jsou USA a Německo. "Pomohly nám příznivé ohlasy na předchozí velké akce, které jsme u nás pořádali," konstatuje Martin Dlouhý. Je jednatelem společnosti Jump-tandem, která vrcholnou soutěž organizuje.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.