Neví-li přesně kudy a jak dál, chvilku se zastaví a rozpomene se na dobu celistvosti, odbočku, jež jej vyslala na toto místo. Pravidlo platící pro orientačního běžce, putování starověkého Izraele pouští a konečně i pro něco tak zdánlivě triviálního, jako je rocková kapela.

Velšská trojice Manic Street Preachers, která teď vydala desku Futurology, takovou zastávku učinila na předešlých dvou albech. Loňské Rewind the Film je folkově křehkým návratem do krajiny, která svou historií horníků, odborů a stávek postrčila koncem osmdesátých let venkovskou kapelu na hřiště, kde se později odehraje britpopové derby Londýna proti Manchesteru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.