Pražany čeká v letošních komunálních volbách změna. Poprvé od roku 1998 neuvidí mezi kandidáty jméno Tomáše Chalupy. Někdejší hvězda komunální politiky a exministr životního prostředí za ODS politiku po mnoha letech vyměnil za podnikání a letos v červnu si založil poradenskou společnost Strategy One. Radit chce právě v oblasti životního prostředí, kterou měl na starost ve vládě Petra Nečase.

"Naše společnost si bere za cíl být nikoliv lobbistickou, ale konzultační firmou poskytující výhradně privátním klientům své služby v oblasti například energetické politiky, úspor energie, nových technologií nebo politik životního prostředí Česka i EU či podpory českých investic v zahraničí," reagoval na otázky Chalupa.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.