Na pracovní oběd do italské restaurace Aldente dorazil Michal Nýdrle stylově na starší vespě. Právě vášeň pro historická vozítka je jedním z důvodů, proč do podniku ve Vězeňské ulici rád jezdí. Stejnou zálibu má totiž i provozní restaurace, který si s ním nadšeně poklábosil i během naší návštěvy.

"Chodím sem samozřejmě hlavně díky do detailu dotažené italské atmosféře, skvělému jídlu a flexibilní obsluze. Denní menu je většinou výborné, ale není to dogma. Pokud si nevyberete, číšníci jsou pro vás schopní pružně sestavit speciální nabídku," vysvětluje mladý byznysmen, který na první pohled upoutá světlými delšími vlasy a brýlemi s masivními obroučkami.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.