Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Adam Pavelka, prezident Komory elektronického kouření, doporučuje Ambiente Brasileiro v ulici U Radnice v Praze.

Proč byste si vybral zrovna tuto restauraci?
Od prvního okamžiku, kdy jsem se seznámil s touto restaurací, si už nedokážu představit, že bych své přátele nebo obchodní partnery pozval někam jinam. Restaurace mi vyhovuje jak po stránce naprosté profesionality personálu, tak kvůli jejich lidskému přístupu k zákazníkovi. Osobní a přátelský kontakt je samozřejmostí. Z jídel zde můžete ochutnat od syrových ryb po rožněná masa např. v brazilském nebo uruquayském provedení, v nabídce je tankovaná plzeň nebo výborné deserty. Své si tady prostě najde každý.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.