Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Jana Omar, manažerka marketingu a obchodu firmy Gecco, která vyrábí dětské stavebnice, ráda zajde do brněnské restaurace Borgo Agnese.

Proč jste vybrala zrovna tuto restauraci?
Především pro její spojení kvalitní, promyšlené gastronomie, příjemného prostředí (které poskytuje i dostatek soukromí) a úžasného personálu. Ten je hlavní devizou podniku - mám ráda jejich příjemné, nevtíravé vystupování, které není chladně odměřené, ale ani nesklouzává k žoviálnosti. Kupodivu tato vyváženost není v mnoha restauracích obvyklá a často se mi stalo, že skvělé menu "zazdila" obsluha.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.