Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Tomáš Berger, ředitel společnosti Imper CZ, která se zabývá tvorbou databází firem a vývojem speciálních webových aplikací, doporučuje pražskou restauraci Čestr.

Proč byste si vybral zrovna tuto restauraci?
Je toho víc. Jedná se o ideální kombinaci místa v centru města, kvalitního jídla i servisu. Nejdůležitější je pro mne to, že se nemusím bát nemilých překvapení. Vím, co na mě v restauraci čeká, vím, že to bude vždy na 100 procent. Navíc dostatek denního světla a design restaurace tvoří příjemné prostředí pro setkání i diskusi.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu? 
Ano.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.