Klasikové alternativního metalu Queens of the Stone Age, kteří v pondělí vystoupí v nedávno otevřeném koncertním sále Forum Karlín v Praze, bývají označováni za poslední velkou rockovou supergroup. Během osmnácti let své existence se do historie moderní hudby zapsali jako dovršitelé fúze punku a metalu, která probíhala v první polovině devadesátých let, a jako jedna z mála kapel, která byla po vlivné grungeové vlně schopna nasadit originální tvář. Její součástí je pro dnešní hudební scénu netypická flexibilita v obsazení, ve stylu či v programu koncertních vystoupení.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.