Děti těmto schopnostem "vidění" bez očí vycvičili speciální lektoři. U nás a na Slovensku jsou takových učitelů desítky, dětí s výcvikem pak mohou být stovky, možná dokonce tisíce. Největší boom u nás měla tato pozoruhodná metoda takzvaného přímého vnímání informací z okolí, nebo spíš doslova mimosmyslového vnímání, na konci loňského roku, kdy televize Nova odvysílala nadšenou reportáž v dnes už zrušeném pořadu Na vlastní oči.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • S trochou štěstí můžete narazit v pražském parku na školáky, jak si hrají s černou maskou na očích. Ty masky jsou prý dokonale neprůhledné, a přesto s nimi ony děti dokážou vnímat okolní svět, rozpoznávat barvy, malovat obrázky, a dokonce i číst. Fenomén dětí vidících bez očí v posledních letech hýbe světovou ezoterickou scénou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.