Gary Kovacs dle vyjáření společnosti hodlá skončit ve funkci CEO , protože by se rád po dvou a půl letech věnoval něčemu jinému. Po Mitchell Bakerové (2004-2008) a Johnu Lillim (2008-2010) je Gary třetí osobou, která vede organizaci od jejího osamostatnění.

Kovacs odstoupí v průběhu tohoto roku z řídící funkce, ale bude se i nadále věnovat vizím společnsti a bude působit jako člen představenstva společnosti.

Mitchell Bakerová zmiňuje velký přínos Garyho, který svým příchodem v roce 2010 v rámci organizace změnil řadu věcí a výsledkem je například velký důraz na mobilní zařízení. V rámci jeho působení Mozilla přišla s Firefoxem pro Android, startuje nový mobilní operační systém Firefox OS, přišla se službami jako Personas či Sync, kladla velký důraz na svobodu na Internetu a otázku soukromí uživatelů. Nyní bude Mozilla hledat nové CEO.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.