P avel Bém kandiduje na šéfa Evropského monitorovacího střediska drog a drogových závislostí se sídlem v Lisabonu. Což by nás nemuselo překvapit - vzhledem k nízkému prahu jeho sebereflexe. Co je však zarážející, že mu už slíbil podporu český zástupce ve správní radě tohoto střediska a národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. Pokud by Pavel Bém dosáhl lisabonské mety s výslovnou podporou českého státu, který jako politik pomáhal morálně rozkládat, bude to další výsměch beztak již zkroušené spravedlnosti v Čechách.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.