Nedělní finále Sberbank Golf Masters na Dýšině bylo pevně v rukou zahraničních závodnic, z 12 českých golfistek se do něj neprobojovala ani jediná. Pokud by se povedl opak, možná by počet 10 tisíc diváků, kteří v uplynulém týdnu do plzeňského Golfparku zavítali, mohl být o něco vyšší.

Dýšina, zastávka Ladies European Tour (LET) nakonec zopakovala loňskou návštěvnost, kterou pořadatelé uvádějí také okolo hranice 10 tisíc návštěvníků. "Letos bylo o něco víc VIP karet," dodává Robert Klotz, jednatel společnosti Goram, která LET turnaj v Česku pořádá.

Organizačně se podle Klotze turnaj povedl. "Všechno fungovalo, samozřejmě drobnosti, u nichž je co zlepšovat, se najdou vždycky. Loni nebyli diváci spokojeni s lokací občerstvení u klubovny, letos jsme stánky s jídlem přesunuli do poloviny hřiště a taky se to ne všem líbilo," popisuje Klotz.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.