Cestovní kancelář Fischer s definitivní platností a po devíti letech soudních sporů zaplatila 800 tisíc korun za zranění turistů - manželů na zájezdu v Egyptě.

Kancelář peníze za neoprávněný zásah do osobních práv lidí zaplatila i přesto, že ke zranění a k následnému ochrnutí jednoho z turistů došlo na akci, kterou přímo neorganizovala a nezajišťovala. Ústavní soudci v případu, který dosud ve své praxi neřešili, totiž nyní potvrdili, že společnost CK Fischer je za zranění obou manželů na fakultativním zájezdu zajišťovaném místní agenturou částečně zodpovědná.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.