V roce 2009 Alena Valešová, která v té době působila na radnici ve Vsetíně na oddělení krizového řízení, v místním týdeníku Jalovec dvakrát ostře kritizovala své nadřízené. Tehdejší starostku Květoslavu Othovou i další lidi z vedení radnice obvinila ze šikany a útlaku.

A kritizovala také to, že město je špatně připraveno na krizové situace a hrozí velké problémy při událostech, jako jsou povodně. Reakce radnice byla rychlá, Valešová dostala sedmnáct dnů po publikování druhého článku výpověď kvůli porušení pracovní kázně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.