Zachování zelené nafty pro zemědělce, výjimky pro nekvalifikované učitele a definitivní podoba služebního zákona. Vláda Bohuslava Sobotky ve středu pokračovala v prosazování klíčových zákonů, k definitivnímu přijetí služebního zákona se ale zatím poslanci nedostali. 

Mimořádnou schůzi nechala vláda svolat, aby potřebné zákony mohly platit už od začátku roku 2015. Podle dřívějších vyjádření ale opoziční TOP 09 a ODS udělají vše pro to, aby v případě služebního zákona protáhly hlasování třeba do konce volebního období. 

Na programu bylo pouze šest bodů, a to včetně zvýšení spotřební daně u cigaret a tabákových výrobků. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.