Stolní společenská hra Vládci podzemí uspěla při shánění peněz na americkém internetu. Kladenskému vydavatelství Czech Games Edition (CGE) se na serveru Kickstarter, zaměřeném na komunitní financování, podařilo získat od příznivců přes 170 tisíc dolarů (3,4 milionu korun) na vydání nové výroční edice hry.

Hra, při níž se hráči ujímají role temných pánů, kteří brání svá podzemí před dobrodruhy, tak několikanásobně překročila původní cíl 20 tisíc dolarů, kterého bylo nutné dosáhnout, aby nová edice vůbec mohla vzniknout.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.