Lídr v oboru výroby textilu, společnost Veba z Broumova na Náchodsku, se po úspěchu na afrických trzích chystá expandovat do zemí arabského poloostrova.

Objem exportu tvoří více než 90 procent z celkové produkce společnosti, a dá se tedy čekat, že vstupem na nové trhy tento podíl ještě vzroste.

Vstup na arabské trhy Veba připravuje již déle než dva roky a nyní se nachází ve fázi vyjednávání s potenciálními zákazníky a plnění prvních testovacích dodávek do Spojených arabských emirátů a Saúdské Arábie. Postupně se firma chce prosadit také v Ománu, Kataru, Kuvajtu a v severní Africe, konkrétně v Maroku a Alžírsku.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.