Jaképak to asi je, strčit si do úst malého živého ptáka a skousnout? Nedá se vyloučit, že lidé s touto zkušeností existují, byť jich jistě nebude mnoho. Stejně tak málokterá z žen, a to i z těch, které jsou jako doma v přímořských letoviscích, asi prožila mučivou lásku k sirénovi, tedy mužské obdobě mořské panny. Tato obojživelná stvoření, od pasu nahoru George Clooney, od pasu dolů lachtan Gaston, na rande se suchozemkyněmi nechodí běžně. A jak se asi teprve žije mezi obyčejnými revmatiky, alkoholiky, astmatiky a jinými chroniky s diagnózou, jež zní "neodolatelná touha mlátit lidem hlavou o zem"?

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.