Který sport mají nejraději čeští dolaroví milionáři? Jaké jsou jejich společenské a kulturní aktivity a jak přistupují k charitě?

Z exkluzivního průzkumu, který provedla společnost Perfect Crowd Research pro finanční skupinu J&T, jasně vyplynulo, že nejoblíbenějším sportem nejbohatších Čechů je sjezdové lyžování a za kulturou chodí nejčastěji do divadel. Dobročinnosti se nebrání, dokonce se dá říct, že tři čtvrtiny z nich na charitu pravidelně přispívají. Každý sedmý až šestý dolarový milionář je trenér nebo vedoucí zájmového kroužku, a přestože nejsou zapálenými ekology, otevřeně se stavějí proti dostavbě Temelína a přáli by si úplný zákaz kouření v restauracích.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.