Studijní programy v zahraničí mohou výrazně zlepšit kvalitu a přiměřenost vzdělávání, odborné přípravy a systémů práce s mládeží v Evropě. Díky mobilitě studentů a učňů se zvýší i mobilita pracovníků v rámci Evropské unie, neboť lidé, kteří v jiné zemi již studovali či v ní absolvovali odbornou přípravu, budou mít v budoucnosti s větší pravděpodobností zájem o práci v zahraničí. Přitom ovšem nesmí v jednotlivých zemích EU chybět náležitá propagace těchto programů a projektů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Programy nabízející příležitost studovat či získat zkušenosti v zahraničí se stávají klíčovými v procesu zvyšování šancí na získání zaměstnání.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.