Program Leonardo da Vinci je obdobou známějšího programu pro studenty zvaného Erasmus (pozn.: spolu s dalšími programy tohoto typu spadají od ledna letošního roku pod program Erasmus+). Princip obou programů je velmi podobný. Programy umožňují studentům vycestovat do jednoho z evropských států na stáž. Program Leonardo da Vinci se zaměřuje výhradně na pracovní stáže, a je tedy určen pro zájemce, kteří již nestudují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Program Leonardo da Vinci umožňuje studentům vycestovat na pracovní stáž do zahraničí, a to až do jednoho roku od ukončení vysokoškolského studia. Jedná se o velmi zajímavou možnost, jak si zlepšit jazykové znalosti a získat zahraniční zkušenosti.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.