Za "talentovaného stranického a státního představitele obdařeného obrovským potenciálem" ruský prezident Vladimir Putin označil Jurije Andropova, dlouholetého šéfa sovětské tajné policie KGB a dědice Leonida Brežněva ve vedení sovětského státu.

Politik, odpovědný za represe proti sovětským disidentům a podle mnohých historiků i za vpád sovětské armády do Československa v roce 1968, by se v těchto dnech dožil stých narozenin. Putin v úterý poslal pozdravné poselství organizátorům moskevské výstavy o jeho životě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.