Trh s integrovanými systémy zaznamenal v regionu EMEA rekordní růst - vyplývá to ze zprávy analytické společnosti IDC. Celkové příjmy z tohoto segmentu dosáhly v roce 2013 úctyhodných 1,76 miliardy dolarů, což představuje meziroční zvýšení o více než 60 %. Naprostá většina tržeb přitom připadá na západní Evropu, nejvyšší meziroční růst ale zaznamenal náš region, označovaný jako CEE.

Analytici dělí tento dynamicky se rozvíjející trh do dvou segmentů, na integrated platforms a integrated infrastructure systems. Zatímco systémy integrované infrastruktury představují "holé" řešení (obsahuje servery, storage, síťové komponenty, OS , virtualizační vrstvu atd.), integrované platformy jsou už předvybaveny softwarem a optimalizovány pro konkrétní vytížení, jsou tedy zaměřeny pro určitý účel využití. Může jít například o transakční či analytická řešení pro finanční či jiný sektor.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.