Podnikové informační systémy, zejména jejich "tvrdé jádro" v podobě ERP, byly v posledních deseti letech relativní jistotou v rychle se měnícím IT světě. To se ale podle názoru některých výrobců a analytiků v nadcházejících letech změní.

Už během dvou let začnou být podle analytiků tradiční ERP systémy, upravované zákazníkům na míru, označovány jako zastaralé či historické (legacy ERP). To je podle nich dáno především tím, že alternativy k těmto tradičním, monolitickým a interně provozovaným systémům postupně dospívají.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.