Evropský byznys, ekonomové a politici by měli s velkým napětím očekávat výsledky právě probíhající hloubkové kontroly aktiv evropských bank a zátěžových testů, které organizují Evropská centrální banka a Evropský orgán pro bankovnictví (EBA). Praxe virtuálních zátěžových testů je jedním z poučení z poslední finanční krize. Ta totiž ještě více než svým samotným vznikem překvapila svět odhalením slabostí finančních a bankovních institucí, nekonkurenceschopností ekonomik jižního křídla Evropy a neudržitelností modelu veřejných financí ve většině členských zemí Evropské unie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.