Každý rok v červnu se do monackého Monte Carla sjedou nejlepší světoví podnikatelé, aby soutěžili, kdo stane na stupni nejvyšším. Každoročně se mezi finalisty objeví i český vítěz soutěže, kterou pořádá poradenská společnost EY. Letos se jím stal majitel královédvorské Juty Jiří Hlavatý. V kuloárech se šeptalo, že má díky rozsáhlým aktivitám své firmy v zahraničí šanci vyhrát. Byl by to první vítěz ze středoevropského regionu v historii soutěže, která vznikla v USA v roce 1986. I když nakonec nevyhrál, ukázal všem přítomným, že v Česku není nouze o silné podnikatelské příběhy. Příběhy zajímavých zahraničních finalistů najdete uvnitř tohoto čísla přílohy Podnikání.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.