Vydělává si prodejem časopisu Nota Bene. Donedávna si nepřipouštěl, že by jej pozvali do prezidentského paláce. Ostatně jako bezdomovce ho nezvou prakticky nikam, spíš jej vyhazují.

Nedávno dostal od sociální pracovnice, která mu pomáhá v tíživé situaci, pozvánku na oběd. U příležitosti inaugurace nového slovenského prezidenta Andreje Kisky. 

Kiska si v poledne nepřipil s vrcholnými politiky a představiteli církve, jak bývá zvykem. Namísto toho nechal na zahradě prezidentského sídla postavit stan a pozval bezdomovce, seniory a lidi, kteří vyrůstali v dětských domovech, na kachní prsa nebo hovězí steak.

"Je to první prezident, který se zabývá i takovými lidmi, jako jsou prodejci časopisu Nota Bene. Oběd byl dobrý," pochvaloval si bezdomovec.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.