Vycházející hudební hvězda ze skotského Edinburghu si přeje nezávislost své země na Velké Británii, vyznává pouze soul a tají svůj věk. Podle obrázků lze hádat zhruba dvacetiletou divoženku, která se sice jmenuje Lauren Holt, ale říká si Law - Zákon.

O dívce, která nyní v rozšířené verzi vydala album haters and Gangsters, se tvrdí, že zpívá, jako by v ústech převalovala marmite, což je dost odporná kvasnicová pomazánka (autor může na svůj jazyk dosvědčit). Ačkoli její autentický projev může působit staromódně a připomínat trochu legendu Ninu Simone, něčím Earthu Kitt či dokonce Grace Jones, zní tak trochu, jako kdyby "tahali kočku za ocas" a ta k tomu mňoukala hrubým hlasem.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.