Václav Pícha (42)

Novým šéfem financí a administrativy v české společnosti Pears Health Cyber, která provozuje největší internetovou lékárnu www.lekarna.cz, portál www.ordinace.cz a síť lékáren Harmonia, se stal Václav Pícha. Do společnosti přišel z oční kliniky Neovize Group, kde se podílel na řízení finančních operací, strategických aktivit a plánování a také poskytoval podporu při rozhodování nejvyššího managementu. "Do PHC přestupuji proto, že mě zaujala příležitost využít své zkušenosti s informačními systémy v kombinaci s finančním managementem v prostředí rychle se měnící dynamické společnosti," vysvětluje Pícha, proč nabídku přijal. Firma se chce ještě více zaměřit na digitální komunikaci a také na internetové portály a jejich propojení se světem kamenného obchodu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.