Bývalého šéfa antimonopolního úřadu Josefa Bednáře jmenovala ve středu vláda jako pátého člena rady Českého telekomunikačního úřadu. Úřad o tom informoval na svém webu (viz bod 28). V pětičlenné radě nahradil Milana Šimonovského, kterému v dubnu vypršel pětiletý mandát. Vyplývá to z informací úřadu.

Český telekomunikační úřad reguluje trh a stanovuje podmínky pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb. Úřad kontroluje pětičlenná rada. Dalšími radními jsou Pavel Dvořák, Ondřej Malý a Ondřej Filip.

Nyní tuto instituci vede Jaromír Novák.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.