Největší česká kabelová televize UPC se chystá odpoutat od kabelů. Spustí televizní vysílání přes internet do mobilů i on-line videopůjčovnu - a pro připojení k nim chystá největší wi-fi síť v Česku. Vytvoří ji u nás unikátním způsobem, propojí totiž jednotlivé klienty.

Princip je jednoduchý. Pokud zákazník na svém modemu povolí vysílání veřejné sítě vedle své soukromé, získá rázem přístup do všech wi-fi u jiných klientů UPC po celé zemi. V současnosti je k internetu od UPC připojeno téměř 450 tisíc domácností. "Dostanete tak přístup do stovek tisíců wi-fi sítí," říká nový generální ředitel českého UPC Frans-Willem de Kloet ve svém prvním rozhovoru od svého lednového nástupu do funkce. Obdobný systém už funguje například ve Francii a mateřská skupina UPC Liberty Global jej začíná spouštět i jinde v Evropě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.