Nadnárodní kosmetická společnost Nars má novou tvář. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se jí nestala známá britská herečka Charlotte Ramplingová – a té je 68 let.

Rozhodnutí zakladatele společnosti Françoise Narse nechat firmu pro změnu propagovat někým, kdo už si nevzpomíná na jméno své panenky, rozpoutalo mediální poprask. Magazíny a weby začaly okamžitě vrkat blahem, že branže, ke které posedlost mládím patří jako Parkinsonova choroba k vysloužilému boxerovi, se konečně chytla za nos a bude teď "antifantasy" a "proreality".

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.