S ekonomickým ochlazením se podniky pod rouškou optimalizace spíše zajímaly o to, jak a na čem ušetřit. Některé z nich jdou však v posledních letech svým způsobem proti proudu: investují do pracovního prostředí, ve kterém se mají zaměstnanci cítit lépe a pracovat efektivněji. Firmy si totiž uvědomují, že jejich největší devízou jsou jejich zaměstnanci. Alespoň některé. A platí, že novinky k nám přicházejí ze zahraničí a až na výjimky je u nás šíří nadnárodní společnosti. Patří mezi ně poradenské firmy CBRE, Deloitte anebo EY. Právě ty vsadily na nové pojetí kancelářských prostor.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.