Od konce pořadů Česká soda nebo Stalo se byla kreativní politická satira na dlouho vytěsněna mimo televize. Tento stav se nyní snaží změnit tvůrci seriálu Kancelář Blaník, který běží v internetové televizi Stream.cz.

Seriál vznikl v produkční společnosti Negativ a podílí se na něm v oboru známá jména jako Marek Najbrt, Robert Geisler nebo Benjamin Tuček, scénář k posledním dvěma dílům psal Tomáš Hodan. Seriál se odehrává ve fiktivní lobbistické kanceláři Antonína Blaníka, jehož síť kontaktů sahá od prezidenta přes celou Poslaneckou sněmovnu až po byznysmeny či sportovce.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.