Výročí deseti let v Evropské unii je ideální příležitostí pro bilancování našeho členství v integračním projektu. Namísto sepisování seznamů výnosů a nákladů, popřípadě porovnávání aktiv a pasiv, si zkusme představit, co by pro nás znamenalo stát v 21. století mimo toto významné společenství.

Studie zpracovaná pro Úřad vlády ČR představuje detailní scénář toho, jaký by byl obrázek české ekonomiky, kdyby naše země stála mimo EU. Z ekonometrické analýzy mimo jiné vyplývá, že bez členství v Evropské unii by česká ekonomika pravděpodobně nikdy nedohnala západní Evropu a stabilizovala by se na dvou třetinách jejího výkonu.

V článku se dále dozvíte

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.