Vaše společnost vznikla před dvaceti lety. Vzpomenete si ještě na první projekt, který vaše firma řešila?

Prvním projektem Trasku, který jsme řešili v roce 1994, bylo propojení pobočkové sítě České spořitelny s jejím centrálním mainframe systémem, když spořitelna zaváděla sporožiro.

Byli jsme čtyři. Během začátků jsme se věnovali především propojování světa Microsoftu s mainframovými nebo midrange systémy IBM. Pracovníci na pobočkách banky tak mohli přistupovat z prostředí Windows k mainframe systému, na němž běžela aplikace pro sporožiro. Integrací jsme začali a dodnes jsme unikátní tím, že máme na českém trhu v oblasti integrace nejdelší historii.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.