Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. I když už máte své "vyzkoušené podniky", někdy jste od nich příliš daleko nebo dostanete chuť vyzkoušet něco nového. Server IHNED.cz nabízí s pomocí osobností inspiraci pro byznys lunch v příjemném prostředí, výborným jídlem a skvělým servisem.

Generální ředitelka společnosti AAA Auto Karolína Topolová si oblíbila restauraci La Finestra in Cucina na pražském Starém Městě.

Proč jste vybrala zrovna tuto restauraci?
Mají výjimečně dobrou italskou kuchyni a skvělou obsluhu. Je tady vidět přímý dohled majitele nad kvalitou.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

Je něco zajímavého na prostředí restaurace?
Působivé je, že dávají na výběr čerstvé ryby a čerstvá masa před konzumací. Zároveň můžete přes prosklenou stěnu sledovat práci kuchařů. Zajímavá je pestrá nabídka digestivů.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.