Typickým příkladem aktivního přístupu k výchově vlastních zaměstnanců je známá firma Linet, výrobce zdravotnického vybavení. "Podpoře vzdělání, zejména v technicky a exaktně orientovaných oborech, se Linet věnuje dlouhodobě. Je to vlastně podstatná část naší firemní kultury - své zaměstnance ke spolupráci se školami aktivně motivujeme, podporujeme je v tom a vyhledáváme pro ně vhodné příležitosti," říká personální ředitelka Vladimíra Michnová.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vychovávají si zaměstnance. Firmám dochází trpělivost s nedostatkem kvalitních mladých lidí s technickým vzděláním. Přestávají proto nabízet jen praxe pro studenty, ale vysílají své zaměstnance jako přednášející na vysoké školy, technické obory se snaží popularizovat i na středních a základních školách.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.