Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. I když už máte své "vyzkoušené podniky", někdy jste od nich příliš daleko nebo dostanete chuť vyzkoušet něco nového. Server IHNED.cz oslovil několik osobností, aby přispěly inspirací pro byznys lunch v příjemném prostředí, s výborným jídlem a skvělým servisem.

Jaroslav Řasa, zakladatel firmy ABRA Software, která patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů, nedá dopustit na restauraci Hliněná bašta v pražských Průhonicích.

Proč byste doporučil zrovna tuto restauraci?
Příjemné prostředí, personál, dobrá kuchyně.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

Je něco zajímavého na prostředí restaurace?
Prostor je postavený z hlíny a dřeva s možností plné recyklace, tedy vrácení přírodě. Líbí se mi útulný interiér a venkovní terasa, zajímavostí je věž.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.