Vichřice, záplavy, sníh v posledních letech páchají značné škody a příroda přirozeně nešetří ani majetek občanů. Jak vyplynulo z posledního průzkumu provedeného Českou asociací pojišťoven, s živlem má bezprostřední zkušenost 14 % Čechů.

Šetření dále ukázalo, že v reálném životě nejvíce lidí řešilo škody způsobené povodní. Skutečnost, že povodně a záplavy jsou nejčastější pojistnou událostí, potvrdila také data pojišťoven. Historicky největší povodně, které zasáhly republiku v letech 1997 a 2002, představovaly z hlediska objemu škod dokonce 10% podíl na světových pojištěných katastrofách.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.