Pojištění často bývá mezi takzvanými "zbytnými výdaji a bývá mezi prvními položkami, které firmy seškrtávají v rámci snižování výdajů.

"Pojistných produktů je hodně a ceny některých pojištění jsou dnes relativně nízké," tvrdí Blanka Kubíčková ze společnosti Custins a dodává, že stav v pojišťovnictví odráží celkový stav ekonomiky. Řada firem se z ekonomických důvodů nepojistí vůbec, řada jich pojistky ruší. Někdy firmy nemají pojistné smlouvy dobře uzavřené, takže ani nevědí, jaký okruh rizik mají konkrétně pojištěn.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.