Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. I když už máte své "vyzkoušené podniky", někdy jste od nich příliš daleko nebo dostanete chuť vyzkoušet něco nového. Server IHNED.cz nabízí s pomocí osobností inspiraci pro byznys lunch v příjemném prostředí, výborným jídlem a skvělým servisem.

Partner poradenské společnosti M.C. Triton Luděk Pfeifer zve do pražské restaurace Nostress.

Proč byste doporučil zrovna tuto restauraci?

Není to žádná extra snobárna, ale příjemné, civilní prostředí se zajímavou nabídkou a pozornou obsluhou, navíc má dobrou polohu v centru. Ti, kteří nevyznávají parkovací adrenalin, mohou v klidu zakotvit za rohem v Rudolfinu.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?

Ano.

Je něco zajímavého na prostředí restaurace?

Maglajz kulturních vlivů. Za oknem už se staletí kamarádí židovská synagoga s katolickým barokem, na jídelním lístku se prolínají asijské krmě s evropskými, interiér překvapí elegancí i trochu ošumělou dekadencí. To není špatná inspirace pro byznys: umět zkřížit kočku se psem!

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.