Intel má již podruhé v řadě na pozici CIO ženu - v minulém roce se řízení vašeho IT ujala Kimberly Stevensonová. Je pozice CIO a vlastně i celého IT v Intelu něčím specifické?

IT v Intelu je poměrně specifické tím, že pod něj spadají programy směřující k zákazníkům, jejichž prostřednictvím se s nimi dělíme o své vlastní zkušenosti - v Česku jsme například spolupracovali se dvěma nebo třemi zákazníky v oblasti návrhu fyzické infrastruktury datových center. Nemusí se však jednat jen o věci vyloženě technické. Nedávno se jeden z našich významných tuzemských zákazníků inspiroval tím, že IT v Intelu vydává svou vlastní výroční zprávu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.