Když předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková v úterý vystoupila na tiskové konferenci, působila stejně dramaticky jako ruský prezident Vladimir Putin, který ve stejný moment oznamoval světu odhodlání použít na Krymu armádu. Zatímco Putin s použitím síly váhá, Vitásková vrhla do boje za zachování svého vlivu v čele úřadu všechny dostupné zbraně.

Šéfku ERÚ rozčílil poslanec Milan Urban svým pozměňovacím návrhem k novele zákona na změnu v řízení úřadu, jediného šéfa má nahradit pětičlenná rada.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.