V den narození J. A. Komenského, v pátek 28. března, otevíráme výstavu PLAY Broumovsko. Unikátní prostory nám poskytla v bývalé broumovské přádelně akciová společnost Veba. Je to poprvé, kdy se do našeho "hraní" zapojil tak aktivně podnikatelský subjekt. Továrna bere výstavu za svou, motorem je i Agentura pro rozvoj Broumovska.

V bývalé přádelně na ploše 5000 metrů čtverečních jsme z 1200 metrů tkanin vytvořili labyrint a v něm ukryli desítky uměleckých objektů. Vznikla herní hnízda, jež využívají magický potenciál staré tkalcovny. Výstava je opět určena všem bez rozdílu věku, je to aktivní tvůrčí prostředí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.