Do krachujících leteckých opraven Job Air Technic na ostravském letišti Mošnov chce vstoupit renomovaná švýcarská společnost SR Technics Switzerland. A to v partnerství s českou firmou EnCor, za níž stojí bývalý šéf české pobočky Raiffeisenbank Lubor Žalman.

Angažmá silného investora může přinést naprostý obrat ve smutném příběhu mošnovského projektu, který v roce 2007 masivně podpořil stát příslibem více než 600milionové dotace a v němž dvě banky - státem vlastněná Česká exportní a soukromá Česká spořitelna - utopily další téměř miliardu korun.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.