Všimli jste si, jak často výroky slavných osob na téma úspěch vyzdvihují schopnost nevzdat se po prvním neúspěchu? Jeden z mých nejoblíbenějších je od člověka, který tuto schopnost zosobňuje jako nikdo jiný. "Jsem připraven vyzkoušet cokoliv," říká Richard Branson, jehož slova mě k tomuto sloupku vlastně inspirovala. Těžko najdete branži, ve které by se nepokusil prosadit. I když patří mezi nejbohatší a nejúspěšnější podnikatele naší doby, seznam jeho projektů, které skončily nezdarem, je překvapivě dlouhý. Dle Bransonova názoru vás musí byznys bavit a musí být tvůrčí činností. Dovedeno do důsledku to znamená, že je třeba umět si "užít" i své neúspěchy, abychom se z nich mohli opravdu poučit a příště to zkusit jinak.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.