Poté co se České národní bance "zadařilo" být třikrát na titulní straně nejčtenějšího bulvárního deníku, je čas na fundovanější diskusi. Máme nulovou ekonomiku. HDP podle pátečního odhadu statistiků vzrostl ve 4. čtvrtletí meziročně o 0,8 %. Inflace je také u nuly. V lednu byla meziměsíčně nejnižší za 21 let (0,1%) a meziročně druhá nejnižší (0,2 %). To vše po listopadové intervenci ČNB. Nemá cenu se pouštět do "odborníků", kteří intervenci nečekali, když přišla, tak ji nepochopili a bědovali, že přijde zdražování. Má cenu poznat více myšlení banky a posunout diskusi dál.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.